Xamarin

Xamarin Community Toolkit’te Hacktoberfest’e katılın

Şimdiye kadar Xamarin Community Toolkit’i duymuş olabilirsiniz . Bu araç seti, .NET 6’ya geçiş sırasında Xamarin.Forms ekosisteminin önemli bir parçası olacak. Artık “Hacktoberfest” olduğu için katkıda bulunmanın tam zamanı!

Xamarin Community Toolkit nedir?

Yana Xamarin.Forms 5 .NET 6 önce Formlar son ana sürüm olacak, hala bu arada Formlar değer katabilirler bir ara kütüphane olmasını istedik. Ancak, neden orada dursun? Ayrıca herkesin sürekli olarak yeniden yazdığı çok sayıda dönüştürücü, davranış, efekt vb. Vardır. Bunu önlemeye yardımcı olmak için bunların hepsini Xamarin Topluluk Araç Seti’nde birleştirdik .

Bu araç setinde zaten harika topluluğumuzdan çok fazla ilgi ve destek var, ancak her zaman daha fazlası için yer vardır! Şanslıyız ki, katkı sağlamayı özel kılan yılın o zamanı yine bizden.

Hacktoberfest 2020

Hacktoberfest için hepinizi bize katılmaya ve o ağacı dikmeye (Hacktoberfest’ten yeni bir ödül!) Veya kütüphanemize değerli zamanınızın bir kısmını verirken o tişörtü kazanmaya davet ediyoruz. Bunun da ötesinde, katkıda bulunmaya karar verdiğinizde bazı ürünler sunacağız. Bunu yaptığınızda, Ekim ayının sonuna doğru sizinle iletişime geçeceğiz ve PR’leriniz uygunsa, bilgilerinizi aldığımızdan emin olacağız. Bunun anlamı: özel bir şey yapmaya gerek yok, sadece o kodu ezin!

 

HacktoberFest Xamarin Topluluk Araç Seti El İlanı
 

Nasıl katılırım?

  • Başının üzerinde Xamarin Topluluk Toolkit depo .
  • Üzerinde çalışmak istediğiniz bir konu bulun ve bu sorun için sorumluluk alacağınız konusunda yorum yapın. Sorununuz henüz orada olmayabilir, lütfen eklemekten çekinmeyin.
  • Lütfen genellikle 24 saat içinde meydana gelen sorununuzun onaylanmasını bekleyin.
  • #XamarinCommunityToolkit hashtag’i ile yeni sayınızı Twitter’da sosyalleştirin

Dikkat edilmesi gereken birkaç nokta:

  • Her türlü katkıya minnettarız. Ancak, yazım hatalarının, “BENİOKU” belgelerinin veya benzer belgelerin düzeltilmesi, ödüllü bir katkı olarak SAYILMAZ.
  • Tüm çekme talepleri 2 Ekim – 1 Kasım 2020 arasında açılmalıdır.
  • Sorularım var? Sadece sor! Discord sunucusu aracılığıyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin . Doğrudan Twitter’dan da ulaşabilirsiniz: @jfversluis . Ek olarak, bir sorunu açabilirsiniz.

Kaliteli Çekme Talepleri

Ürünün kalitesini önemli ölçüde artıran her şey. Yazım hatalarını düzeltmekten daha fazlası olmalı.

Onaylanmış Çalışma Öğeleri

Doğrulanmış herhangi bir açık “hata” sorunu veya onaylandığına dair bazı göstergeler içeren geliştirme özellikleri. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

Araç Seti yakın zamanda piyasaya sürüldüğünden, bazı sorunlar yanlış etiketlenmişse şimdiden özür dileriz. Herhangi bir konuda emin değilseniz, yorum yapmanız yeterlidir ve ekibimizin bir üyesi size rehberlik ederek ulaşacaktır.

Başlamak

İlginiz için çok teşekkür ederiz, bu yıl tüm büyük katkılarınızı dört gözle bekliyoruz!

Kaynak : https://devblogs.microsoft.com/xamarin/hacktoberfest-xamarin-community-toolkit/ ‘dan çeviri

Yorum Yap